Wernisaż Joanny Dyląg-Faliszek

Zapraszamy na filmowy wernisaż Joanny Dyląg-Faliszek

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Wernisaż

Zapraszamy na Wernisaż malarki Tamary Baczkowskiej-Urban 27 września 2019 roku godz 18 Warszawa ul.Lwowska 7/15  

Czytaj więcej...

Szczycieński plener malarski

W Miejskim Domu Kultury można oglądać wystawę prac malarskich powstałych podczas pleneru zorganizowanego, po raz pierwszy, przez miasto Szczytno.[Szczycieński plener malarski] Zafascynowało mnie malarstwo Tamary Baczkowskiej-Urban z Warszawy (na zdjęciu). Niesłychanie barwne akryle. Wręcz „szalone” Owszem odbywały się w naszym mieście letnie, artystyczne plenery, ale były to inicjatywy miejscowych stowarzyszeń i z reguły dotyczyły artystów młodych. Początkujących. Na przykład uczniów szkół naszego regionu, albo też, zorganizowany przed laty przez Towarzystwo Przyjaciół Muzeum w Szczytnie, malarski plener dla studentów architektury z warszawskiej uczelni.

Czytaj więcej...

Wernisaż Joanny Dyląg Feliszek

Zapraszamy na Wernisaż Joanny Dyląg-Feliszek Serdecznie zachęcamy do obejrzenia Wernisażu Pani Joanny Dyląg Faliszek. Wernisaż odbędzie się 02.06.2019r.(niedziela) w Starej Kuźni w Jedliczu o godz. 19.00. Artystka pochodząca z Czermnej, obecnie zamieszkała w Jedliczu. Absolwentka Wydziału Sztuki UR, praktykująca malarstwo sztalugowe, zafascynowana w swojej twórczości detalami wyciagniętymi z otaczającej natury...  

Czytaj więcej...

Ewa Harabasz. Czerwień i fiolet

Siniaki zazwyczaj zmieniają kolory, najpierw są czerwone potem bordowo-fioletowe, następnie przechodzą w zieleń, a na końcu przybierają żółtawe odcienie.

Czytaj więcej...

Średniowieczne baśnie Malwiny de Brade...

Już 20 stycznia 2019 o 19:00 zapraszamy Państwa do Centrum Praskiego Koneser (wejście od ulicy Białostockiej, lokal przy księgarni Świat Książki) na wernisaż wystawy Malwiny de Brade, artystki przywołującej w swoich pracach magię średniowiecznych miniatur oraz legend o księżniczkach i zamkach. Kuratorem wydarzenia jest Anita Wolszczak-Karasiewicz, założycielka Domu Aukcyjnego Art in House.

Czytaj więcej...